Movies
Ratings
15
8 MileRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0

Miss GrannyRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Letters to JulietRated ★ 5.0

SpellboundRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 1.5

Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0