Movies
Ratings
149

The Yellow SeaRated ★ 5.0
Stay AliveRated ★ 4.0

Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0

[REC]Rated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0

War of the ArrowsRated ★ 3.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0

Jail BreakersRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0