Titles you rated
Smiling FriendsRated ★ 4.0
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 3.5
Space ForceRated ★ 3.5
The PatientRated ★ 4.0
Patrick MelroseRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0

SKY CastleRated ★ 4.0