Titles you rated

K-ON!!Rated ★ 5.0
K-ON!Rated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0

Blue LockRated ★ 3.5

HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0

Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0

Skip and LoaferRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits-Rated ★ 3.0
Inu X boku Secret ServiceRated ★ 5.0
Maid Sama!Rated ★ 5.0

Kamisama KissRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0