Movies
Ratings
419
RushRated ★ 4.0

DefaultRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Behind Enemy LinesRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.5

Red CliffRated ★ 4.5

Red Cliff Part IIRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5

War of the ArrowsRated ★ 4.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5

The HostRated ★ 3.5

DriveRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0

Secret SunshineRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0