Titles you rated
Haute CuisineRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
The Flowers of WarRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 4.5

Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0

Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 2.5

Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 3.0
ElfRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0