Movies
Ratings
968
BrazenRated ★ 3.0
IntrudersRated ★ 2.0
The Invisible WitnessRated ★ 5.0
AdriftRated ★ 3.5
The JonesesRated ★ 2.5
Knock KnockRated ★ 2.5
The Three Burials of Melquiades EstradaRated ★ 3.0
Shrew's NestRated ★ 3.5
ExtortionRated ★ 3.5
Ripley's GameRated ★ 3.5
Keeping RosyRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 3.5
The Devil's OwnRated ★ 3.5
The Age of InnocenceRated ★ 3.0
Patriot GamesRated ★ 4.0
Big DaddyRated ★ 2.5
My Life as a DogRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.0
Good ManRated ★ 4.0