Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0

The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0

Rustic PeriodRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0

Three DaysRated ★ 3.5

Personal TasteRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0