Movies
Ratings
17

Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0

The Face ReaderRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 4.5

Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5

Tazza: The High RollersRated ★ 4.5

The ThievesRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
UnbrokenRated ★ 4.5

Begin AgainRated ★ 4.5
The Royal TailorRated ★ 4.5