Series
Ratings
13
Lucky LouieRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5

My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0