Titles you rated


A Taxi DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5

The Battleship IslandRated ★ 3.5
Brick MansionsRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 4.0

Porco RossoRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 4.0

ShrekRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0