Movies
Ratings
495
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.0

Magic in the MoonlightRated ★ 3.5

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5

What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0

IdaRated ★ 3.5

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0

Nobody KnowsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Happy HourRated ★ 3.5

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0