Titles you rated

DoctorsRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 2.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0