Titles you rated

Hunter KillerRated ★ 5.0

Death WishRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
The Next Three DaysRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 3.0

Untouchable LawmenRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
KillersRated ★ 3.0

Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0

Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0

The MercilessRated ★ 3.0