Movies
Ratings
38
August RushRated ★ 4.5

The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0

SilencedRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0

Miss GrannyRated ★ 2.5

WhiplashRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0

Ode to My FatherRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5

The Face ReaderRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0