Titles you rated


Be MelodramaticRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5

SKY CastleRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5