Titles you rated
Love 911Rated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0

Dancing QueenRated ★ 1.5
The Man from EarthRated ★ 3.0

Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5

Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0

200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.5

ChefRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0

Welcome to DongmakgolRated ★ 2.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0