Titles you rated

All About My RomanceRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0

My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0