Movies
Ratings
36
Ender's GameRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0

Runway CopRated ★ 5.0

Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0

WishRated ★ 5.0

The Face ReaderRated ★ 5.0

MossRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0

Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0