Titles you rated


WhiplashRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5

Late AutumnRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5

Art of FightingRated ★ 3.5
DittoRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Between Love and HateRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0

Secret ReunionRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 5.0