Titles you rated

Flower of EvilRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
MRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0

The Beauty InsideRated ★ 4.0

VagabondRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5

SKY CastleRated ★ 4.5
My Strange HeroRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.5
Age of HeroesRated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 3.0
Sharp3Rated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0