Movies
Ratings
194
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0

WishRated ★ 3.5

Sleepless in SeattleRated ★ 4.5

FriendRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 1.0
Ninja AssassinRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 3.0

My Tutor FriendRated ★ 3.0

Dancing QueenRated ★ 3.0
In Good CompanyRated ★ 3.5
Behind Enemy LinesRated ★ 3.5
Resident Evil: DegenerationRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0