Series
Ratings
114

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 2.5
대학전쟁Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0

The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The FrogRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5

Oshi no KoRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0