Movies
Ratings
16
King KongRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0