Movies
Ratings
119
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5

War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
Venus TalkRated ★ 3.5

We Are BrothersRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 2.0
Fortune SalonRated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 2.0

Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5