Series
Ratings
36
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
명탐정 코난Rated ★ 4.5
Roommate Season 2Rated ★ 2.5
The BrainiacsRated ★ 4.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.5
With You Season 2: The Greatest LoveRated ★ 2.5
Mari and MeRated ★ 2.5
QueendomRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0

Crime SceneRated ★ 4.5

Crime SceneRated ★ 4.0
MasterChef KoreaRated ★ 4.0
MasterChef KoreaRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Korea's Next Top Model Season 3Rated ★ 3.5
devil's RUNWAYRated ★ 3.0