Series
Ratings
480

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
DamoRated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0

Demon SlayerRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
JeongnyeonRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0