Movies
Ratings
395
John WickRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 4.0

Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Movie 43Rated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
The StrangersRated ★ 4.5

The FivesRated ★ 3.0
TEKKEN: Blood VengeanceRated ★ 3.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 4.0
Piranha 3DDRated ★ 2.0
Intimate EnemiesRated ★ 2.0

Another Public EnemyRated ★ 4.0
The Descent: Part 2Rated ★ 3.5
Love Strikes!Rated ★ 3.5
Lesson of the EvilRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 4.0
Chernobyl DiariesRated ★ 3.5

Blood and TiesRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0