Movies
Ratings
285
Pokemon Detective PikachuRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 5.0
Beautiful CreaturesRated ★ 1.5

Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Land Before TimeRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 3.5
VirusRated ★ 5.0
SpeciesRated ★ 3.5

Another Public EnemyRated ★ 4.0

Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 3.0
ArangRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 2.5
The Red ShoesRated ★ 5.0
Scary Movie 4Rated ★ 5.0
Scary Movie 3Rated ★ 4.0