Movies
Ratings
50
Thor: RagnarokRated ★ 4.5

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5

Tidal WaveRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5

The HandmaidenRated ★ 5.0

Miss GrannyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0

SunnyRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0

Princess MononokeRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0

The Cat ReturnsRated ★ 4.0

SecretRated ★ 5.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0

May 18Rated ★ 5.0