Series
Ratings
129
The Red SleeveRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
You Quiz On The BlockRated ★ 3.5
The Tale of NokduRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 2.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5

The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 2.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0