Movies
Ratings
344

My Brilliant LifeRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 2.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0

Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.5

SecretRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
OseamRated ★ 5.0
I know You Did Last Summer- Final PartRated ★ 4.0
Sorority RowRated ★ 3.0
Ringu 2Rated ★ 3.0
ArangRated ★ 2.0
The Ring VirusRated ★ 4.0
4th Period MysteryRated ★ 2.0
The EyeRated ★ 4.0

The PhoneRated ★ 3.0
The RingRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 3.0
RinguRated ★ 4.0