Series
Ratings
36
FingersmithRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Queer as Folk Season 5Rated ★ 4.5
Queer as Folk Season 4Rated ★ 3.5
Queer as Folk Season 3Rated ★ 3.5
Queer as Folk Season 2Rated ★ 4.0
Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 3.5
JekyllRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.5
TorchwoodRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
TorchwoodRated ★ 3.5
TorchwoodRated ★ 3.0
TorchwoodRated ★ 3.0