Movies
Ratings
917
Swan SongRated ★ 3.5
The Lost BusRated ★ 4.0

Because I Hate KoreaRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Like Grains of SandRated ★ 3.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 2.0
WildRated ★ 3.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0

The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 4.0
Don't Call It MysteryRated ★ 1.5
300Rated ★ 3.0
Plan 75Rated ★ 4.0

Perfect DaysRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0

Urban MythsRated ★ 1.5