Movies
Ratings
1302
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Silent FriendRated ★ 3.5
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 5.0

Perfect DaysRated ★ 4.5

100 MetersRated ★ 4.0
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0

American UltraRated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
Evangelion Broadcast 30th Anniversary Special PerformanceRated ★ 4.5
ArcoRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 4.0
HumintRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
Gridman UniverseRated ★ 3.0
Woman on the BeachRated ★ 4.5
Railroad ManRated ★ 3.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5