Titles you rated

The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0

Memories of MurderRated ★ 4.0

The ClassicRated ★ 3.5

SecretRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
LavaRated ★ 3.0
Over the HedgeRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.5
Shark TaleRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
S.I.U.Rated ★ 3.5

R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5