Series
Ratings
110
The Path to GloryRated ★ 2.5
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
BossRated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 2.0

Three DaysRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0

Angel EyesRated ★ 2.0
Ullabulla BluejjangRated ★ 1.5
Paradise RanchRated ★ 2.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0
Dear HeavenRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0