Movies
Ratings
62
Finding NemoRated ★ 4.0

SecretRated ★ 3.0

Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0

Love ForecastRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0

The HostRated ★ 3.5
BoltRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0

Ode to My FatherRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0

A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 5.0

MapadoRated ★ 5.0