Titles you rated

HerRated ★ 4.0

The HostRated ★ 3.5

Take OffRated ★ 1.0

Ode to My FatherRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
The InternRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.5

The Face ReaderRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5

A Hard DayRated ★ 2.0

Architecture 101Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0

Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0