Titles you rated


The Point ManRated ★ 0.5
The RoundupRated ★ 3.5
The ProtégéRated ★ 3.0
Along for the RideRated ★ 3.0
A Perfect PairingRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 3.0

CommitmentRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5

The PiratesRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5

Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
American SicarioRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Sweet & SourRated ★ 2.0
King of PrisonRated ★ 1.5
The AccountantRated ★ 3.5
Welcome to Sudden DeathRated ★ 1.5
Rambo IIIRated ★ 3.0