Movies
Ratings
747

Voice of SilenceRated ★ 3.0
The Next Three DaysRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.0

Forbidden DreamRated ★ 3.0

Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0

The Divine FuryRated ★ 1.5

Hitman: Agent JunRated ★ 3.5

YesterdayRated ★ 3.0
Central IntelligenceRated ★ 3.0
Time to HuntRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0

Inside meRated ★ 3.0
GoodFellasRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
6 UndergroundRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.5