Series
Ratings
25
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0

SKY CastleRated ★ 4.0

At EighteenRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
MonstrousRated ★ 1.5