Series
Ratings
19

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0
도라에몽 17기Rated ★ 3.0
SlayersRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
하얀마음 백구Rated ★ 5.0
Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0