Series
Ratings
304
The Road to MurderRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
Mad Concrete DreamsRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
The Confession of the SirensRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
HeavenRated ★ 3.0
Kanzen MuzaiRated ★ 3.5
Glass CastleRated ★ 3.0
IribitoRated ★ 3.5
PenanceRated ★ 3.5
The IncidentRated ★ 3.0
60 - The Erroneous JudgementRated ★ 3.5
The Snitch's Serenade: Tokyo Metropolitan Police Case File Season 2Rated ★ 4.0
Your Turn To KillRated ★ 3.5
The Snitch's Serenade: Tokyo Metropolitan Police Case File Season 1Rated ★ 4.0
Dareka kono machideRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5