Movies
Ratings
243
ClickRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5

A Taxi DriverRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5

The ThievesRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 4.0

TunnelRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 4.5

Spirited AwayRated ★ 4.5
The GuardianRated ★ 4.5
Drunken MasterRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0