Movies
Ratings
875
Non-StopRated ★ 2.0

FamilyhoodRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 1.0

Golden SlumberRated ★ 1.0
The Boss BabyRated ★ 2.5

Fabricated CityRated ★ 1.0
GeostormRated ★ 2.0

The Princess and the MatchmakerRated ★ 1.5

MinionsRated ★ 1.0
Cars 3Rated ★ 2.5
CarsRated ★ 2.5
TenetRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5

Secret ZooRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 2.5
AdoreRated ★ 3.5

ExitRated ★ 4.0
Making FamilyRated ★ 2.5

Trade Your LoveRated ★ 3.0