Movies
Ratings
2433
Project Hail MaryRated ★ 4.0

Someone You LovedRated ★ 2.0
Bleu de ChanelRated ★ 3.0
An Affair to RememberRated ★ 3.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 4.0
TessRated ★ 0.5
Uncut GemsRated ★ 3.0
JulesRated ★ 2.5
My SunshineRated ★ 3.5
Triple FrontierRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 2.5
Into the WildRated ★ 2.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0

100 MetersRated ★ 4.0

The Family ManRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
The Life of ChuckRated ★ 4.5
TampopoRated ★ 4.0
LeeRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0