Series
Ratings
1035
The Art of SarahRated ★ 1.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
CLEVATESSRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
A Sleeping ForestRated ★ 2.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 2.5
알쓸별잡: 지중해Rated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.5
JeongnyeonRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Risqué Business: JapanRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Babanba Banban VampireRated ★ 3.5

DAN DA DANRated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0