Movies
Ratings
85
The Lone RangerRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ScoutRated ★ 3.0

As OneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 5.0

Hot Young BloodsRated ★ 5.0

Memories of MurderRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0

Jail BreakersRated ★ 5.0

Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0

Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0

I Saw the DevilRated ★ 5.0