Titles you rated

Genie, Make a WishRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 1.5
Big Time RushRated ★ 2.5
iCarlyRated ★ 3.0
Sam & CatRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5

Skip and LoaferRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0

Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0

A Good Day to be a DogRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 2.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0

Bread Barbershop Season 3Rated ★ 3.0

Bread BarbershopRated ★ 3.5
The Amazing World of Gumball Season 1Rated ★ 3.5